Advert

Genç Müzisyenlerden Muhteşem Konser

Adıyaman Belediyesi’nin, Adıyaman’ın değerlerini hemşerileriyle buluşturduğu ‘Şehr-i Yaman’da Ramazan Etkinlikleri’ programlarında sahne alan Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Gençler Korosu muhteşem bir konsere imza attı.

Genç Müzisyenlerden Muhteşem Konser
Genç Müzisyenlerden Muhteşem Konser Adıyaman Büro
Bu içerik 248 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Adıyaman Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Şehr-i Yaman’da Ramazan Etkinlikleri’ programı, Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Gençler Korosu’nun muhteşem konseriyle devam etti.
Demokrasi Parkında gerçekleştirilen 22. gün etkinlikleri Adıyaman Belediyesi Konservatuarının Keman, Bağlama, Gitar, Ney ve Piyano kurslarında eğitim gören kursiyerlerin müzik dinletileriyle başladı. Mini konserden sonra sahneye çıkan Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Gençler Korosu’nu dinlemeye gelen vatandaşlar söylenen şarkılarla eşsiz bir gece yaşadı.
Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş ve çok sayıda davetlinin katıldığı konserler sonunda sahneye davet edilen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, genç kursiyere katılım belgesi takdim ederken, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış da Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Gençler Korosu adına Şef Kadriye Kübra Toprak’a verdikleri konserden dolayı teşekkür ederek, plaket ve hediye takdiminde bulundu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Besni Dokan Spor Kulübünden Önemli Başarı
Besni Dokan Spor Kulübünden Önemli Başarı
Besni Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Doğaya Yem Bıraktı
Besni Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Doğaya Yem Bıraktı