Advert

Eğitim-Bir- Sen Yönetiminden Rektör Turgut'a Ziyaret

Eğitim-Bir-Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz yönetim kurulu ve Adıyaman Üniversitesi Temsilciliğinin Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyetle, Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Turgut’u makamında ziyaret etti.

Eğitim-Bir- Sen Yönetiminden Rektör Turgut'a Ziyaret
Eğitim-Bir- Sen Yönetiminden Rektör Turgut'a Ziyaret Redaktör
Bu içerik 113 kez okundu.

Ziyarette, Mehmet Turgut ile hayırlı hizmetler gerçekleştirileceğine dair dilek ve temennilerini dile getiren Ali Deniz, “Adıyaman Üniversitesi’nin yeni yönetim kadrosu ile arzu edilen heyecanı oluşturacağına olan inancımız tamdır.” dedi.

Şube Başkanı Ali Deniz, bugünlere kolay gelinmediğini ve bu uğurda birçok bedel ödediklerini belirterek, “Sendika olarak üniversite-şehir kaynaşmasına her türlü katkıyı vermeye hazırız. Dostluk, kardeşlik anlayışını hâkim kılmak için elimizden geleni ortaya koyacağız. Akademik olarak üniversitemizden azami ölçüde faydalanmayı umuyoruz. Rektörümüze görevinde başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Mehmet Turgut ise, kardeşlik duygularını pekiştirerek, milletin ve çalışanların yararına olan her işe ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade ederek, “Çalışanların sorunlarını dert edinen ve bu işlere kafa yoran bir yönetim anlayışı Adıyaman’ın kazanmasına vesile olacaktır.” dedi.

Ali Deniz, ziyaretin ardından Eğitim Bir Sen Adıyaman Üniversitesi temsilciliğinde istişarelerde bulundu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da, YKS Heyecanı
Adıyaman'da, YKS Heyecanı
Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdüründen Yıl Sonu Mesajı
Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdüründen Yıl Sonu Mesajı