Seçim Çalışmaları İçin İstanbul'u Mesken Tuttular

Siyasi temsiliyeti açısından İzmir'de uzun yıllardır Adıyamanlıları en iyi şekilde temsil eden bundan önceki dönemde AK Partiden Torbalı belediye başkanlığını yapan Adnan Yasar Gülmez, 31 Mart yerel seçimde Karabağlar Belediye Başkan adayı olan Bilal Doğan, İzmir'de Basın camiasının duayenlerinden Gazeteci-Yazar Halit Tunç, 23 Haziran'da İstanbul'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmalarını yapmak için İstanbul'u mesken tuttu.

 Seçim Çalışmaları İçin  İstanbul'u Mesken Tuttular
 Seçim Çalışmaları İçin  İstanbul'u Mesken Tuttular Büro
Bu içerik 122 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İstanbul ziyareti sırasında, ilk fırsatta beraberinde Adıyamanlılar Vakfı Başkan Yardımcısı Cuma Durak, iş adamlarından Selim Sarıdoğan ve Şükrü Orak, Gazeteci Gökhan Bayram ile birlikte Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit'i ziyaret etti.

Heyet, daha sonra Adıyamanlılar Vakfını, Tekstilci iş adamı Wiens Kıds'in sahiplerinden Tekin Saridoğan, Demka Tekstil'in sahiplerinden Süleyman Demir, Adıyaman Pazarı'nın sahibi Gazeteci-Yazar Abdulkerim Sonkaya'yı işyerin de nezaket ziyaretinde bulundu.

İzmir heyeti, Adıyamanlilar Vakfı'nda kurucu üyesi Mahmut Göksu, Vakıf Başkan Vekili Abuzer Korkmaz, başkan yardımcılarından Cuma Durak ve Hasan Demir karşılandı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Menopozun Etkisinden Soya Fasulyesiyle Korunun
Menopozun Etkisinden Soya Fasulyesiyle Korunun
Adıyamanlı Kadınlardan Diyarbakır Annelerine Destek
Adıyamanlı Kadınlardan Diyarbakır Annelerine Destek