Adıyaman Çölyak Derneğinden Rektör Turgut’a Ziyaret

Adıyaman Çölyak Derneği başkan ve yönetim kurulu üyeleri Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Adıyaman Çölyak Derneğinden Rektör Turgut’a Ziyaret
Adıyaman Çölyak Derneğinden Rektör Turgut’a Ziyaret Büro
Bu içerik 79 kez okundu.

Adıyaman Üniversitesi Araştırma Hastanesi Gastroenterolojisi Bilim Dalından Öğretim Üyesi Doç Dr. Selim Dereci, Dernek Başkanı Salih Gültoplayan ve dernek Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Yavaş’ın hazır bulunduğu ziyarette Dernek Başkanı Gültoplayan, derneğin faaliyetlerinden ve hizmet alanlarından bahsetti.

Adıyaman’daki çölyak hastalarını bir çatı altında toplamayı hedeflediklerini belirten Başkan Gültoplayan, “Üniversitemiz ve değerli Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut’a yeni görevinde başarılar diliyoruz. Kendisine derneğimiz hakkında bilgi verip görüş alışverişinde bulunduk. Bizleri en güzel şekilde ağırlayan Rektör Turgut ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Güzel hizmetlere imza atacaklarını düşündüğüm Çölyak Derneği yöneticilerine başarılar diliyorum. Bizleri ziyaret ederek mutlu ettiler. Kendilerinin her zaman destekçisi olacağız. Bu ziyaret vesilesi ile tüm hastalarımıza hayırlı, sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Akkuş'tan 1954 Spor Kulüp Başkanı Aybak'a Ziyaret
Başkan Akkuş'tan 1954 Spor Kulüp Başkanı Aybak'a Ziyaret
Vali Aykut Pekmez’den Besni İlçesine Ziyaret
Vali Aykut Pekmez’den Besni İlçesine Ziyaret