Advert
Advert

Belediye Konservatuarına Yaz Kayıtları Başladı

Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren konservatuvarda yaz dönemi kayıtları başladı.

Belediye Konservatuarına Yaz Kayıtları Başladı
Belediye Konservatuarına Yaz Kayıtları Başladı Adıyaman Büro
Bu içerik 206 kez okundu.

Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, bünyesinde Adıyamanlılara hizmet veren konservatuarın 2019 yaz dönemi kayıtları başladığı belirtildi.

Açıklamada, her yıl yaz ve güz olmak üzere iki ayrı dönemde binlerce öğrenciye 20’ye yakın dalda eğitim veren Adıyaman Belediyesi Konservatuarının yaz kayıtları hakkında bilgi veren yetkililer, 1 Temmuz da başlayacak olan eğitimler için kayıtların başladığını bildirdi.

Ücretsiz olarak eğitim verilecek olan konservatuvara 12 yaşından büyük tüm bireyleri bekledikleri belirtilerek, "Her yıl iki ayrı dönemde 20’ye yakın dalda binlerce öğrenciye hizmet verilen konservatuarın 2019 yılı yaz kayıtlarına başladıklarını bildirdi. Çocuklarımızın yaz tatilini iyi bir şekilde değerlendirmeleri ve kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını amaçlayarak gerçekleştirdiğimiz kurslarımızda bu yaz, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından keman, bağlama, gitar, piyano, ney, resim, satranç, ebru sanatı, tiyatro ve ritim kurslarında eğitimler verilecek."denildi.

Açıklamada, eğitimler sonunda başarılı olan kursiyerlere katılım belgesi verileceğini belirtilerek, 12 yaşından büyük kursiyerler için hizmet veren ve ücretsiz olan kurslarımıza başvuru yapmak isteyen vatandaşların, kimlik fotokopileriyle birlikte Ulucami Mahallesi Atatürk Caddesi Eski Belediye İş Hanında bulunan TOGEM merkezine başvuru yapabilecek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ressam Say'ın
Ressam Say'ın "Kam, Kadın, Dokuma Üçlemesi” Adlı Sergisi İlgi Görüyor
Gerger’de Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi Toplantısı
Gerger’de Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi Toplantısı