Advert

Adıyamanlı Judocular Sinop’tan Başarıyla Döndü

31 Ağustos 1 Eylül tarihlerinde Sinop'ta yapılan Kuşak güreşi yıldızlar Türkiye şampiyonasında Adıyamanlı Judocular birincilik ve 4 ikincilik alarak Adıyaman’a döndü.

Adıyamanlı Judocular Sinop’tan Başarıyla Döndü
Adıyamanlı Judocular Sinop’tan Başarıyla Döndü Adıyaman Büro
Bu içerik 257 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş; antrenörlerin özverili çalışmaları sayesinde bir çok branşta başarıların arka arkaya geldiğini belirtti.

Mevcut spor branşlarına her geçen gün yoğun ilginin olduğunu kaydeden Keleş,"Branşlarında deneyimli antrenörlerimiz nezaretinde yıl boyu sporcularımız antrenmanlarını yapmakta faaliyet gösterdikleri federasyonların programları dahilinde ise müsabakalara çıkmaktalar. Son olarak 31 Ağustos 1 Eylül tarihleri arasında Sinop ilimizde düzenlenen Kuşak Güreşi Yıldızlar Türkiye Şampiyonası'nda ilimizi temsilen katılan 5 sporcumuzdan 60 kiloda Erkan Efe Dağdeviren Türkiye birincisi,  60 kiloda Turgut Kutay Harıkçı, 42 kiloda Muharrem Ertem, 36 kiloda Kardelen Aslan ve 40 kiloda Deniz Yıldız sıkletlerinde Türkiye 2. oldu. Kardeşlerimizi tebrik ediyorum, onları müsabakalara hazırlayan antrenörlerimize teşekkür ediyorum. Öncelikle hedefimiz Türkiye birincisi olan sporcu sayımızı artırmak ve ardından sporcularımızı milli takımlara göndermektir. Bu vesileyle Sinop ilinde ilimizi başarılı bir şekilde temsil eden sporcu kardeşlerimize ve teknik heyetimize teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Judo branşında son yıllarda üst üste başarı elde etmenin sevincini yaşadıklarını belirten Judo Antrenörü Tacettin Pektaş; "Judo federasyonunuz tarafından belirlenen program doğrultusunda müsabakalara katılıyoruz. Son olarak Sinop ilinde düzenlenen Kuşak Güreşi Yıldızlar Türkiye Şampiyonası'nda ilimizi temsilen katılan 5 sporcumuzdan bir kardeşimiz Türkiye birincisi olurken, 4 kardeşimiz Türkiye ikincisi olmayı başardı. Kendilerini tebrik ediyor, bizlere her konuda destek olan il müdürümüz Fikret Keleş’e şahsım ve sporcularımız adına teşekkür ediyorum." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Kılınç'ın, Halkla Buluşması Sürüyor
Başkan Kılınç'ın, Halkla Buluşması Sürüyor
Besni’de Kapanan Köy Yolları Ulaşıma Açıldı
Besni’de Kapanan Köy Yolları Ulaşıma Açıldı