Advert

Gönüller Bir Olsun Topluluğu, Türkoğlu'nda Gönül Aldı

Gönüller bir olsun topluluğu Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde ana sınıfı öğrencilerini sevindirdi.

Gönüller Bir Olsun Topluluğu, Türkoğlu'nda Gönül Aldı
Gönüller Bir Olsun Topluluğu, Türkoğlu'nda Gönül Aldı Merkez Muhabir
Bu içerik 280 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Kahramanmaraş merkezde bir araya gelen Gönüller Bir Olsun topluluğu köy okullarına yaptıkları yardımlara bir yenisini ekledi.

Köy okullarına kırtasiye, oyuncak, giyecek gibi yardımlarda bulunan Gönüller Bir Olsun üyeleri Türkoğlu ilçesine bağlı Çakıroğlu İlk ve Orta Okulu bünyesinde bulunan Ana sınıfı öğrencilerine oyuncak yardımında bulunarak çocukları sevindirdi.

-AMACIMIZ GÖNÜLLERİN BİR OLMASINI SAĞLAMAK

Topluluk koordinatörü Fazilet Çomruk yaptığı açıklamada, Gönüller Bir Olsun topluluğu olarak özellikle ihtiyaç sahibi köy okullarında çalışmalar yaptıklarını belirterek, "Okulun ve öğrencilerin durumuna göre bazen kırtasiye yardımı bazen ayakkabı giyecek yardımı bazen de bugün burada olduğu gibi çocuklara oyuncak yardımı yapıyorum. Amacımız elimizden geldiğince gönüllerin bir olmasını sağlamak. Yaptığımız çalışma ve ziyaretlerle köy okullarında hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin moral ve motivasyonunu artırmayı amaçlıyoruz." dedi.

-ÇAKIROĞLU DERNEĞİNDEN TEŞEKKÜR                               

Gönüller Bir olsun topluluğuna yaptıkları etkinlik için teşekkür eden Çakıroğlu Derneği Başkanı Muhammet Kamalak ise  "Gönüller Bir Olsun, Kahramanmaraş'ta yaptıkları etkinliklerle gönüllere girmeyi ve gönülleri bir etmeyi başaran bir topluluk. Geçtiğimiz günlerde Dedeler mahallesinde ihtiyaç sahibi bir aile için yaptıkları çalışmalarla da bu konudaki hassasiyetlerini göstermiş oldular. Çakıroğlu Mahallemizdeki ziyaretleri ve anasınıfı öğrencilerine de yaptıkları etkinlik için teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte yapacakları etkinlik ve çalışmalarda yanlarında olacağımızı belirtiyorum." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yalçın’dan Regaip Kandili Mesajı
Başkan Yalçın’dan Regaip Kandili Mesajı
Adıyaman'da Av Yasağı 1 Mart'ta Başlıyor
Adıyaman'da Av Yasağı 1 Mart'ta Başlıyor