Advert

Zabıta Ekipleri, Sağlıksız Gıdaya Müsaade Etmiyor

Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, Küçük Sanayi Sitesi içinde bulunan market, büfe ve lokantalarda denetimlerde bulundu.

Zabıta Ekipleri, Sağlıksız Gıdaya Müsaade Etmiyor
Zabıta Ekipleri, Sağlıksız Gıdaya Müsaade Etmiyor Adıyaman Büro
Bu içerik 182 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri insan sağlığını doğrudan etkileyen gıda sektörüne yönelik denetimlerini sıklaştırdı.
Küçük Sanayi Sitesi içinde bulunan market, bakkal, büfe, kebapçı ve lokantalarda hijyen ve ruhsat denetimi yapan ekipler, gerçekleştirdikleri denetimlerde ürünler kadar, çalışanların ve işyerlerinin temizliğini de en ince detaylarına kadar inceledi ve şartlara uymayan işyerlerinin eksikliklerinin gidermesi için işyeri sahiplerine gerekli uyarıları yaptı.
Konu ile ilgili bilgi veren Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, denetimler sonunda eksikliklerini gidermeyen işyerleri hakkında gerekli işlemlerin yapılacağını dile getirerek, tek gayelerinin vatandaşın daha sağlıklı gıda tüketmesi olduğunu belirtti.
Denetimlerden duydukları memnuniyeti dile getiren Küçük Sanayi Sitesi esnafı da Adıyaman Belediyesi yetkililerine ve Zabıta Müdürlüğü ekiplerine hassasiyetlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Besni Dokan Spor Kulübünden Önemli Başarı
Besni Dokan Spor Kulübünden Önemli Başarı
Besni Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Doğaya Yem Bıraktı
Besni Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Doğaya Yem Bıraktı