Advert
Advert

Adıyaman Belediyesi’nden ‘Akıllı Şehir’ Adımı

‘Akıllı Şehir Projeleri’ ile önemli bir çalışmaya imza atan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nden destek alan Adıyaman Belediyesi, benzer çalışmayı Adıyaman’da da uygulamak için ilk adımı attı.

Adıyaman Belediyesi’nden ‘Akıllı Şehir’ Adımı
Adıyaman Belediyesi’nden ‘Akıllı Şehir’ Adımı Adıyaman Büro
Bu içerik 250 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Adıyaman Belediyesi yöneticileri, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Adıyaman’da uygulamayı planladıkları ‘Akıllı Şehir Projeleri’ ile ilgili değerlendirme toplantısı yaptı.
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nın destekleriyle Adıyaman’da uygulanması hedeflenen ‘Akıllı Şehir Projeleri’yle ilgili düzenlenen toplantıya Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, belediye başkan yardımcıları ve ilgili teknik personel katıldı.
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığında görevli teknik personel tarafından verilen bilgilerden sonra proje hakkında değerlendirmede bulunan yetkililer, uygulanacak proje sayesinde Adıyaman Belediyesi’nde Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Harita Tabanlı Uygulamalar, Belediye Karar Destek Sistemleri, Mahalle Kartlarının Oluşturulması ve Personel Performans Sistemlerinin Ölçümü, İyileştirilmesi ve Geliştirilmesi konularında önemli yenilikler sağlanacağını dile getirdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Besni Dokan Spor Kulübünden Önemli Başarı
Besni Dokan Spor Kulübünden Önemli Başarı
Besni Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Doğaya Yem Bıraktı
Besni Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Doğaya Yem Bıraktı