Advert
Advert

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Çalışanlarından Organ Bağışına Destek

Adıyaman Valiliği koordinasyonunda İlde sağlık sektörünün sorunlarını tespit etmek ve bu sorunlara çözüm önerileri getirmek üzere Vali Aykut Pekmez başkanlığında 'Sağlık Platformu' gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Çalışanlarından Organ Bağışına Destek
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Çalışanlarından Organ Bağışına Destek Merkez Muhabir
Bu içerik 124 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İl Sağlık Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, sağlık platformunda organ ve doku bağışı konusu ele alındığı belirtildi.

Açıklamada, bu kapsamda farkındalık oluşturarak bağışçı sayısını artırmaya yönelik faaliyetlerin yapması hedeflendiği belirtilerek, şöyle ifade edildi:

"Bu kapsamda, İl Sağlık Müdürlüğünce 7 Şubat tarihinde Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü çalışanlarına organ ve doku bağışı hakkında eğitim yapılmış ve çalışanlar organ ve doku bağışında bulunmuşlardır. Yine önümüzdeki günlerde Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Gençlik Merkezi Müdürlüğü ve Kredi ve Yurtlar Müdürlüğü'nde de bu yönde faaliyetler yapılacak.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’in şahsında tüm çalışanlarına Organ ve Doku Bağışı farkındalık faaliyetlerine vermiş oldukları katkı ve desteklerden dolayı teşekkür ederiz."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahta'da Ev Yangını Korkuttu
Kahta'da Ev Yangını Korkuttu
Cinayet Zanlısı 3 Yıl Sonra İstanbul'da Yakalandı
Cinayet Zanlısı 3 Yıl Sonra İstanbul'da Yakalandı