Advert
Advert

Adıyaman Belediyesi’ne Ağrı'dan ‘Kardeş’ Ziyareti

Adıyaman Belediyesi Meclisi tarafından kardeş belediye olarak belirlenen Ağrı’nın Hamur ilçe Belediye Başkanı Cezmi Ergül, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret etti.

Adıyaman Belediyesi’ne Ağrı'dan ‘Kardeş’ Ziyareti
Adıyaman Belediyesi’ne Ağrı'dan ‘Kardeş’ Ziyareti Merkez Muhabir
Bu içerik 193 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Adıyaman Belediyesi Meclisi aldığı kararla Ağrı Hamur Belediyesi’ni kardeş belediye olarak seçti.

Alınan karar sonrası Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret eden Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül, alınan karardan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Hamur Belediye Başkanı Ergül, arada yüzlerce kilometre mesafe olmasına rağmen alınan kararın kentler arasındaki sıcak diyalogların artmasına vesile olacağına inandığını söyleyerek, kararı alan meclis üyelerine ve Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Hamur Belediye Başkanımıza ziyaretinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Aradaki mesafeler kardeşliğimiz için bir engel değildir. Allah’ın izniyle bundan sonra kardeş belediyemizle güzel birlikteliklere imza atacağız ve hep dayanışma içerisinde olmaya gayret göstereceğiz." diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKEDAŞ: Sayaç Okuma İşlemi Tüm Aboneleri Kapsamıyor
AKEDAŞ: Sayaç Okuma İşlemi Tüm Aboneleri Kapsamıyor
Belediye İşçisi Evinde Ölü Bulundu
Belediye İşçisi Evinde Ölü Bulundu