Advert
Advert

Adıyaman'da Nikahlar Törensiz Ve 2 Şahitle Kıyılacak

Koronavirüsle mücadele kapsamında tedbirlerini arttıran Adıyaman Belediyesi, bir çok alanda halkı etkileyebilecek yeni kararlar aldı.

Adıyaman'da Nikahlar Törensiz Ve 2 Şahitle Kıyılacak
Adıyaman'da Nikahlar Törensiz Ve 2 Şahitle Kıyılacak Merkez Muhabir
Bu içerik 415 kez okundu.

Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de yayılmasının minimum seviyede tutulması için yoğun bir gayret sarf edilen koronavirüs için tedbirler yurt genelinde arttırılıyor.

Tedbir kapsamında, hayvan pazarı kapatıldı, ödemeler e-Belediye’den kabul edilmeye başlandı, nikâhlara sınırlama getirildi.

Koronavirüs tedbirleri konusunda ilk günden bu yana birçok önemli karara imza atan Adıyaman Belediyesi, yeni tedbir kararlarını da kamuoyuyla paylaştı.

Adıyaman Belediyesi’nden yeni tedbirlerle ilgili yapılan yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Veteriner Müdürlüğü’ne bağlı hayvan pazarının geçici süreliğine kapatıldı. Belediyenin tahsilat veznelerine yapılabilecek her türlü ödeme işlemlerinin üye olma zorunluluğu bulunmadan www.adiyaman.bel.tr web sitesinin e-belediye kısmından TC kimlik numarasıyla online olarak yapılabilecek. Nikahlar törensiz ve iki şahit ile kıyılacak yada nikahlarını ertelemek isteyen çiftlere yeni gün/saat verme ve paralarını iade etme konularında kolaylık sağlanacak. Yabancı ve yurt dışından gelen kişilerin 14 günlük karantina sürecini geçirmedikçe nikah başvurularının kabul edilmeyecek."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fahri Av Müfettişi Sokak Hayvanların Karınlarını Doyurdu
Fahri Av Müfettişi Sokak Hayvanların Karınlarını Doyurdu
AKEDAŞ: Sayaç Okuma İşlemi Tüm Aboneleri Kapsamıyor
AKEDAŞ: Sayaç Okuma İşlemi Tüm Aboneleri Kapsamıyor