Advert

Başkan Kılınç'ın Talimatıyla Su Borcu Olanların Borçları Ertelendi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr.Süleyman Kılınç'ın talimatıyla Koronavirüsle mücadeleyi her alanda sürdüren Adıyaman Belediyesi, su borcu olanlara müjdeyi verdi. Hijyen önlemleri kapsamında su borcundan dolayı su kesintilerinin yaşanmayacağını açıklayan yetkililer, borçların bir ay ertelendiğini duyurdu.

Başkan Kılınç'ın Talimatıyla Su Borcu Olanların Borçları Ertelendi
Başkan Kılınç'ın Talimatıyla Su Borcu Olanların Borçları Ertelendi Adıyaman Büro
Bu içerik 318 kez okundu.

Adıyaman Belediyesi’nden yapılan açıklamada, koronavirüsle mücadele kapsamında alınan hijyen tedbirleri çerçevesinde su borcu olanların sularının kesilmeyeceği duyuruldu.
Daha öncede birçok alanda önemli karar alan Adıyaman Belediyesi’nin aldığı son karar gereği, su faturası borcu olan vatandaşlar için su kesintisine gidilmeyeceği açıklandı. Yapılan açıklamada, “Borcundan dolayı suyu kesilecek olan konutların borçlarının 19 Nisan 2020 tarihine kadar 1 ay süreyle ertelenmesi kararını alındı” denildi.
Konu ile ilgili bilgi veren yetkililer, insan sağlığı açısından ciddi tehlike oluşturan koronavirüsten korunma tedbirleri kapsamında aldıkları kararın ivedi şekilde uygulamaya konulduğunu dile getirdi. Yetkililer, “Hijyenin en önemli husus olduğu şu günlerde vatandaşımızın mağdur olmaması için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çelikhan’da Vefa Ekibi Yaşlıların Hizmetinde
Çelikhan’da Vefa Ekibi Yaşlıların Hizmetinde
 Kayıp Engelli Gencin Arama Çalışmaları Sonlandırıldı
Kayıp Engelli Gencin Arama Çalışmaları Sonlandırıldı