Advert

Besni Belediyesi ve Esnaf Odasından “Evde Kal Besni, Biz Geliriz” Kampanyası

Son günlerde ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle Adıyaman'ın Besni Belediyesi ile Besni Esnaf ve Sanatkarlar Odası “Evde Kal Besni, Biz Geliriz” adlı örnek bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Besni’deki esnaflardan evinde kalan vatandaşlar için evlere servis yapılması istendi.

Besni Belediyesi ve Esnaf Odasından “Evde Kal Besni, Biz Geliriz” Kampanyası
Besni Belediyesi ve Esnaf Odasından “Evde Kal Besni, Biz Geliriz” Kampanyası Adıyaman Büro
Bu içerik 328 kez okundu.

Besni Belediyesi tarafından koronavirüs (kovid-19) mücadelesi için tedbirler artırılıyor. Son yayınlanan genelgeyle sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş üstü ve kronik hastaları ile diğer vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için Besni Belediyesi ve Esnaf Odası işbirliğiyle örnek bir kampanya başlatıldı.

-"ESNAFLARIMIZIN HEPSİ DESTEK OLSUN, MÜCADELEYİ HEP BİRLİKTE KAZANALIM"

Koronavirüs ile mücadele kapsamında yapılan kampanya ile ilgili konuşan Besni Belediye Başkanı E. Mehmet Emre,şunları ifade etti:

"Son günlerde ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs dolayısıyla evlerinde kalan vatandaşlarımız için evlere servis yapmak adına Besni Belediyesi ve Besni Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliğiyle “Evde Kal Besni, Biz Geliriz” kampanyası başlattık. Bu kampanya dolayısıyla tüm esnaflarımıza el ilanları dağıtarak esnaflarımızın evde kalan vatandaşlarımız için servis yapmalarını istedik. Birçok esnafımızda bu kampanyadan dolayı memnun kaldılar.  Esnaflarımızın hepsi bu kampanyaya destek olsunlar ve bu mücadeleyi hep birlikte kazanalım."

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çelikhan’da Vefa Ekibi Yaşlıların Hizmetinde
Çelikhan’da Vefa Ekibi Yaşlıların Hizmetinde
 Kayıp Engelli Gencin Arama Çalışmaları Sonlandırıldı
Kayıp Engelli Gencin Arama Çalışmaları Sonlandırıldı