Advert

Başkan Yıldırım’dan ‘Evinde Kal’ Çağrısı

Adıyaman Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) yayılmasını önlemek amacıyla Sağlık Bakanlığı tarafından "Hayat Eve Sığar" sloganıyla yapılan ‘Evde Kal’ çağrısına destek verdi.

Başkan Yıldırım’dan ‘Evinde Kal’ Çağrısı
Başkan Yıldırım’dan ‘Evinde Kal’ Çağrısı Adıyaman Büro
Bu içerik 248 kez okundu.

Zorunlu olmadıkça vatandaşların evinden çıkmamasını isteyen Belediye Başkanı İskender Yıldırım,yaptığı açıklamasında, “Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz."dedi.

-"VATANDAŞIMIZIN SAĞLIĞI İÇİN HER TÜRLÜ TEDBİRİ ALDIK"

Yıldırım, bu zor günleri hep beraber sağlıklı bir şekilde atlatmanın yolunun tedbirli olmaktan geçtiğini vurgulayarak, şunları ifade etti:

"Sağlık Bakanlığımızın ifade ettiği kurallara uymaktır. Vatandaşlarımız mecbur olmadığı sürece dışarı çıkmasınlar. Evlerinde kalsınlar, ellerini sık sık yıkasınlar. Kişisel temizliğe ve hijyene çok dikkat etsinler. Sağlıklı beslenmeye gayret göstersinler. Belediye olarak vatandaşlarımızın sağlığı için her türlü tedbiri aldık. Dezenfekte çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. 65 yaş üstü ve engelli vatandaşlarımızın mağdur olmaması için tüm gayreti gösteriyoruz. Değerli genç kardeşlerime de bir çağrım var. Sokağa çıkan yaşlılara daha nazik olalım sonuçta onlar birer anne ve babadır ikaz ederken yıkmadan kırmadan uyaralım."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da PKK Terör Örgütü Propagandası: 1 Gözaltı
Adıyaman'da PKK Terör Örgütü Propagandası: 1 Gözaltı
CHP'li Köseler: Gölbaşı Evde Kalıyor, Hep Beraber Başaracağız
CHP'li Köseler: Gölbaşı Evde Kalıyor, Hep Beraber Başaracağız