Advert
Advert

Adıyaman Belediyesi İmkanlarını Gece Gündüz Seferber Ediyor

Koronavirüsle mücadelede tüm birimleriyle sahada yer alan Adıyaman Belediyesi, bir yandan halkın sağlığı için 7/24 şehir genelinde çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da mağdur vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için tüm imkanlarını seferber ediyor.

Adıyaman Belediyesi İmkanlarını Gece Gündüz Seferber Ediyor
Adıyaman Belediyesi İmkanlarını Gece Gündüz Seferber Ediyor Adıyaman Büro
Bu içerik 247 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Koronavirüsle mücadelede etkin rol alan Adıyaman Belediyesi, şehrin temizliğinden çeşitli duyurularla halkın virüse karşı sağlıklı bilgilendirilmesine, yaşlı vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanmasından fedakar sağlık çalışanlarının ulaşım ihtiyaçlarının giderilmesine kadar birçok alanda önemli çalışmalara imza attı.

-"KISA SÜREDE YEMEK DAĞITIMI BAŞLAYACAK"

Son olarak, Adıyaman Organize Sanayi Başkanlığı, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası, Adıyaman Kasaplar Odası ve bazı işadamlarının destekleriyle, koronavirüsten dolayı dışarı çıkamayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik anlamlı bir projeyi hayata geçiren Adıyaman Belediyesi, mağdur vatandaşların yemek ihtiyacını karşılayacak.

Adıyaman Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Adıyaman Veterinerler Odası Başkanlığının hijyen kontrolünü yaparak destek vereceği, mahalle muhtarlarının da ihtiyaç sahiplerinin belirlenmesine katkı sağlayacağı proje hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, bu zor süreçte halkın her anlamda yanında olmaya çalıştıklarını dile getirerek, projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen tüm kurum ve şahıslara teşekkür etti.

Başkan Kılınç, “Bir taraftan koronavirüse karşı azami ölçüde tedbir alırken, diğer taraftan da mağdur insanlarımıza yemek dağıtımına başlıyoruz. Bu önemli projede bize destek olan Organize Sanayi Sitesi Başkanımıza, Ticaret ve Sanayi Odamıza, Kasaplar Odamıza ve çok değerli iş adamlarımıza, katkı sunacak diğer kurum ve kuruluşlara, muhtaçların belirlenmesinde emeği geçecek olan muhtarlarımıza, hijyen kontrolünü yapacak olan Halk Sağlığımızla, Veterinerler Odasına çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Başkan Kılınç ayrıca, yemek dağıtım projesinin kısa süre içerisinde başlayacağını da sözlerine ekledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKEDAŞ: Sayaç Okuma İşlemi Tüm Aboneleri Kapsamıyor
AKEDAŞ: Sayaç Okuma İşlemi Tüm Aboneleri Kapsamıyor
Belediye İşçisi Evinde Ölü Bulundu
Belediye İşçisi Evinde Ölü Bulundu