Advert
Advert

Gölbaşı’nda metruk binalar yıkılıyor

Adıyaman’ın Gölbaşı İlçesinde belediye ekipleri tarafından emniyet ve sağlık açısından risk oluşturan metruk binaların yıkımı sürüyor.

Gölbaşı’nda metruk binalar yıkılıyor
Gölbaşı’nda metruk binalar yıkılıyor Gölbaşı Muhabir
Bu içerik 1381 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım’ın talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde tespit edilen metruk binaların yıkımı aralıksız devam ediyor.

Metruk binaların yıkımı ile ilgili çalışmaların aralıksız devam ettiğini ifade eden  Başkan Yıldırım, Gölbaşı Belediyesi olarak geçen yıllarda başlatılan metruk binaların yıkım çalışmasına bu yıl da hız kesmeden devam ettiklerini kaydetti. 

Başkan  Yıldırım, şu ifadelere yer verdi:

"İlçemiz genelindeki tüm mahallelerde vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini tehdit eden, metruk binalarda gerekli incelemelerin ardından yıkıma başladık. Görüntü kirliliği yaratmasının yanı sıra sosyal risklere de yol açan binaların yıkım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Zaman zaman çocukların oyun alanı olarak da kullandığı yıkılmaya yüz tutmuş olan bu yapılar, can güvenliği tehlikesini de taşıyor. Metruk yapıların bulunduğu mahallelerdeki aileler, kendi çocukları için haklı olarak endişe etmeye başlıyor. İlçenin farklı mahallelerindeki bu metruk yapılara, belirlediğimiz program çerçevesinde müdahale ediyoruz. Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği bizim için çok önemlidir."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milletvekili Aydın'dan tütün üreticilerine sevindiren haber
Milletvekili Aydın'dan tütün üreticilerine sevindiren haber
AKEDAŞ’ta işlemler HES kodu ile gerçekleştirilecek
AKEDAŞ’ta işlemler HES kodu ile gerçekleştirilecek
522 Origin Connection Time-out

522 Origin Connection Time-out


cloudflare-nginx